» » Зустріч із начальником Головного управління Держгеокадастру

Зустріч із начальником Головного управління Держгеокадастру

Дата: 3-05-2022, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

4 травня 2022 року о 14:25 відбудеться навчально-науковий семінар «Доцільність застосування безпілотних літальних апаратів під час інвентаризації населених пунктів та об’єктів лісового і водного господарства». Викладачі та студенти зможуть поспілкуватися із начальником Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Іваном Кузьом. Обговорюватимуть питання інвентаризації земель з використанням сучасного геодезичного обладнання.

Організатори - кафедра економічної експертизи та землевпорядкування навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету.

Запрошуємо студентів освітніх програм «Геодезія та землеустрій» і «Експертна оцінка землі та нерухомого майна» та усіх охочих долучитися.

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM.

ID: 844 8011 8888

Код доступу: LD8LkM