Програма імені Фулбрайта

Дата: 5-05-2022, 13:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Програма імені Фулбрайта, попри трагічні події російсько-української війни, підтверджує свою присутність в Україні, продовжує діяльність та приймає заявки від українських конкурсантів на здобуття стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень у США!

До 30 червня 2022 року триває подання аплікаційного пакету документів на участь у конкурсі FULLBRIGHT FOREIGN LANGUAGE TEACHING ASSISTANT (FLTA) Program на 2023-2024 академічний рік.

Якщо ви:

• Готові вчитись самі та навчати інших;
  • Мрієте про нові горизонти;
  • Прагнете розповісти світу про Україну;
  • А ваша українська та англійська мови на високому рівні
  • Спробуйте свої сили в програмі FLTA: стажування з викладанням української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців.

У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії (липень 2023 року).

Детальніше на сайті: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-foreign-language-teaching-assistant-program/