Діти – майбутнє України!

Дата: 6-05-2022, 14:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Західноукраїнський національний університет гостинно приняв родини, які потребували прихистку. Батьки разом з дітьми, залишивши свої домівки, приїхали до нашого міста, аби врятуватися від бомбардувань та окупації. Подбати про наймолодших - це наше основне завдання.
Ректор класичного університету Тернополя зустрівся з малечею, аби переконатися в тому, що діти забезпечені усім необхідним та почуваються в безпеці.
Хлопчик розповів про своїх друзів, улюблені іграшки та місто, з якого приїхав. Мама разом із сином відвідують майстер-класи, які організовує відділ гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету. Хлопчик дуже любить малювати та спілкуватися з однолітками. Віримо в те, що українські діти зростатимуть під мирним небом вільної, незалежної, могутньої держави – України.