» » Автомобіль швидкої допомоги на передову

Автомобіль швидкої допомоги на передову

Дата: 9-05-2022, 13:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Війна - це невимовний біль, смерть, сльози… Збройні сили України уже 75 добу мужньо захищають рідну землю від ворога, який прийшов, щоб нищити та вбивати. Найбільша цінність людини – це життя. Ми хочемо, аби наші захисники повернулися після перемоги додому живими та здоровими. Тривають запеклі бої за цілісність і незалежність України, за майбутнє наших дітей. Колектив Західноукраїнського національного університету купив та обладнав повнопривідний автомобіль швидкої допомоги, який поїде сьогодні на передову, щоб рятувати наших хлопців. Лікарі мають лічені години, аби надати кваліфіковану допомогу. Тому карета швидкої допомоги повинна бути обладнана усіма необхідними засобами. Волонтерський центр ЗУНУ також закупив медикаменти та військові аптечки для потреб бійців. Усе буде Україна!
Перемога за нами!