» » Відбулась зустріч із провідним вченим у галузі агрокліматології

Відбулась зустріч із провідним вченим у галузі агрокліматології

Дата: 12-05-2022, 11:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи кафедри агробіотехнологій навчально-наукового  інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету для студентів агрономічної та суміжних спеціальностей відбулася відкрита лекція провідного вченого в галузі агрокліматології, доктора сільськогосподарських наук, професора Університету природничих наук в Любліні та Академії Замойської (Польща) Анджея Самборського.  Тема зустрічі: « Naturalne i antropogeniczne przyczyny zmian klimatu». У ході лекції говорили про особливості сільськогосподарської метеорології з урахуванням  напряму навчання студентів, виокремили головні  закономірності впливу погодних умов та несприятливих метеорологічних явищ на об’єкти агровиробництва. Були наведені основні поняття агрометеорології, їх визначення та методи розрахунку. Значну увагу було відвели агрокліматології та методикам агрометеорологічних прогнозів, на основі яких розроблено сценарії змін клімату до 2030 року в регіоні.