» » Зустрічі з фахівцями-практиками

Зустрічі з фахівцями-практиками

Дата: 30-05-2022, 10:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах вивчення курсу "Майстерність радіо-та телеведучого" відбулася зустріч студентів соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ з журналістом та ведучим каналів Тернопіль 1 та ІНТБ Сергієм Балуцьким.
Зустріч відбулася в онлайн-форматі на платформі Zoom, на ній були присутні студенти першого та другого курсу спеціальності «Правова журналістика», також студенти третього курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».
Сергій - випускник факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету, тому студентів неабияк зацікавило, що ж спонукало його стати журналістом і чи допомагає його освіта у роботі. Як виявилося, ще й як! Адже зараз дуже затребуваними є журналісти, які володіють знаннями у галузі економіки, тому це якраз на часі.
Гість розповідав про досвід роботи у тележурналістиці, давав поради студентам та відповідав на їхні запитання:
- Яка відмінність між роботою журналіста у Києві та Тернополі?
- Плюси та мінуси роботи телеведучих.
- До чого потрібно бути готовим, працюючи журналістом?
- Журналістика до та після війни.
- Як вийти з нестандартних ситуацій в прямому ефірі?
- Як готуватися до прямого ефіру?
Сергій Балуцький поділився планами власних проєктів, й дав молоді корисні поради.