» » Опанування технологій 3D-принтера

Опанування технологій 3D-принтера

Дата: 13-06-2022, 11:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Працівники відділу цифрової трансформації Західноукраїнського національного університету вміло працюють у команді та активно опановують новітні технології, адже ефективний режим роботи, оптимізація процесів, інноваційна діяльність – це стиль їхньої діяльності.

«ЗD-технології все глибше проникають у різні сфери нашого життя, і сьогодні ми вивчаємо особливості цього об’ємного друку. За допомогою 3D-принтера можливі нововведення  та експерименти у брендовій продукції. Тому, ми тестуємо 3D-принтер й пробуємо виготовляти тримачі для телефонів із логотипом класичного університету Тернополя. Переконаний, що попит на 3D-друк набиратиме більших обертів, оскільки з кожним роком такі пристрої полегшують роботу у різних галузях»,- зазначає начальник відділу цифрової трансформації Назар Іваніцкий.