Робоча зустріч

Дата: 14-06-2022, 16:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулася робоча зустріч ректора Західноукраїнського національного університету Андрія Крисоватого із головою Маріупольського продовольчого кластеру, засновником та директором Маріупольського ТОВ «ІНВЕСТА» Володимиром Каракуловим, який має на меті розвивати свій бізнес на Тернопільщині. До розмови долучилася директор ТОВ НВФ «Інтеграл» Ольга Колос та проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк.

Говорили про розвиток малого бізнесу на Тернопіллі, а також про залучення науковців до проєктів розбудови підприємницьких структур, реалізації грантових проєктів.

Пан Володимир висловив думку щодо стажування та працевлаштування на підприємствах, які будуть створені у регіоні, студентів класичного університету Тернополя.