Арт-терапія

Дата: 15-06-2022, 14:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Підійшов до завершення мистецький проєкт «Арт-терапія», створений відділом гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету. За побажаннями наших маленьких друзів організатори запросили на захід керівника гуртка «Фарби та пензлі» ЦТДЮ м. Тернополя Ірину Абрам‘юк.

Під час майстер-класу діти ліпили з повітряного пластиліну казкові будиночки, з яких згодом створили маленьке містечко.

Після зустрічі всі ласували соковитими фруктами, смачними цукерками та поспілкувалися за горнятком чаю з тортиком. Під час спілкування кожен сказав теплі слова вдячності за проведені майстер-класи, навики, які здобули, та побажання на літні канікули: мирного, спокійного неба та веселого і справжнього літа.

Організатори висловлюють вдячність партнерам проєкту: Міжнародному фонду соціальної адаптації та ГО «Освітні та соціальні інновації». Завдяки їм кожна зустріч була неповторною і яскравою.