» » Відбулося засідання Вченої ради ЗУНУ

Відбулося засідання Вченої ради ЗУНУ

Дата: 15-06-2022, 16:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулося засідання Вченої ради університету.

Відкриваючи вже друге засідання у час війни, ректор класичного університету Тернополя зазначив:

«Нам потрібно боротися, нам потрібно жити і підтримувати Україну усіма силами. Освіта є невід’ємною сферою в умовах викликів сьогодення, тож ми продовжуємо наполегливо працювати на благо держави. Я дякую кожному працівнику, викладачу та студенту за внесок у перемогу!»

Андрій Ігорович подякував та вручив почесні грамоти надійним партнерам – стейкхолдерам: директору департаменту архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної військової адміністрації Харченку Володимиру, директору департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної військової адміністрації Воляник Галині, генеральному директору ТОВ «Завод газового обладнання «Альфа-Газпромкомплект» Лукасевичу Степану, голові правління акціонерного товариства «Тернопільський радіозавод «Оріон» Козіброді Ярославу, заступнику генерального директора ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра» Гецьку Василю, начальнику управління стратегічного розвитку Тернопільської міської ради Дейнеці Юрію, начальнику відділу кадрового забезпечення Тернопільської міської ради Стандрету Василю,  голові Байковецької сільської територіальної громади Кулику Анатолію, директору КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» Артимовичу Андрію.

На порядок денний були висунуто багато питань, серед яких:   присвоєння звання «Почесний професор університету» д. і. н. професору кафедри міжнародних відносин та дипломатії Ігорю Дацківу, затвердження нової редакції «Положення про приймальну комісію Західноукраїнського національного університету», затвердження кандидатур на призначення іменних стипендій, рекомендацію до друку колективних монографій, навчальних посібників, відкриття аспірантури зі спеціальностей 201 Агрономія та 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії.