» » Старт Літньої школи права юридичного факультету

Старт Літньої школи права юридичного факультету

Дата: 17-06-2022, 11:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Літня школа права юридичного факультету Західноукраїнського національного університету - це 4-денний курс для старшокласників, де ви зможете покращити свої знання з права, міжнародного права та правоохоронної діяльності.

Зареєструйтеся у Google –формі за посиланням: https://forms.gle/9B6V8XdbPnCSctre9 та приходьте до нас 27-30 червня 2022 року, адже щодня будемо працювати і вдосконалюватися!

1-й день - міжнародне право. Ти станеш членом офіційної делегації та дебатуватимеш зі своїми однолітками.

2-й день – право. Будеш вчитися складати позов, розмовляти за кавою з адвокатом, нотаріусом чи прокурором. Дізнаєшся про те, як працює держава під час війни.

3-й день - правоохоронна діяльність. Ти станеш слідчим: отримаєш справу та проводитимеш обшук, зніматимеш відбитки пальців, будеш напарником для працівників поліції.

4-й день - розваги, неформальне спілкування та підсумки навчання.

Твій ЮФ ЗУНУ!