Співпраця із компанією jSolutions

Дата: 27-06-2022, 12:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сучасні виклики у сфері транспорту і логістики вимагають новітніх освітніх рішень.

Нещодавно відбулося підписання угоди про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом і компанією jSolutions. Хмарні технології jSolutions забезпечують комплексну підтримку та автоматизацію управлінського і оперативного обліку на транспортних підприємствах, в автотранспортних підрозділах дистриб’юторських, торгових, виробничих і інших компаніях, які використовують рухомий склад. Функціонал системи орієнтований на широке коло користувачів: керівників компаній, головних інженерів, очільників транспортних підрозділів, логістів, фахівців із закупівель.

Кафедра транспорту та логістики класичного університету Тернополя пропонує інноваційні програмні рішення для студентів спеціальностей 247 «Автомобільний транспорт» та 275 «Транспортні технології і логістика» використовуючи унікальні онлайн-платформи і цифрові технології на основі інструментарію візуального навчання.