Про Конституцію України!

Дата: 27-06-2022, 12:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До Дня Конституції України творча команда відділу гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету підготувала тематичний відеоролик. Доступно, креативно і навіть дотепно молодь класичного університету Тернополя пояснює дітям про права громадянина України, записані в Основному Законі держави.

«У межах проєкту «Студенти ЗУНУ - дітям» ми вже провели чимало акцій, мюзиклів, концертів. Цього разу підготували відео, яке допоможе дітям зрозуміти основи Конституції України», - розповідає студентка Ірина Шарган. - У жартівливій формі ми намагались розповісти про серйозне. Сподіваємося, нам вдалося».

У зйомках взяли участь студенти: Тетяна Мужевич, Ірина Шарган, Софія Островерхова, Елеонора Атаманчук, Володимир Дячук та Ярослав Несін. Над відео працювали Ілона Дядьо та Володимир Дячук.