» » 2022 Nanning International Elite Innovation and Entrepreneurship Competition

2022 Nanning International Elite Innovation and Entrepreneurship Competition

Дата: 12-07-2022, 10:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо науковців, аспірантів, студентів долучитися до Міжнародного елітного конкурсу інновацій та підприємництва в Нанніні, Китай (2022 Nanning International Elite Innovation and Entrepreneurship Competition, China). Конкурс спрямований на залучення талантів з різних країн світу для впровадження інновацій та розширення бізнесу шляхом відбору проєктів для їх подальшого фінансування.
Напрямки проектів:
1. New energy vehicles and auto parts
2. New generation of electronic information
3. Manufacturing
4. Biology, pharmaceuticals and big health
5. New energy and new materials
Організатори конкурсу:
Organization Department of CPC Nanning Committee,
Nanning Science and Technology Bureau (Nanning Foreign Experts Affairs Bureau),
Nanning Foreign Affairs Office,
Nanning Association for Science and Technology,
Qingxiu District People’s Government of Nanning