» » Робоча зустріч у межах «Ініціативи Єднання»

Робоча зустріч у межах «Ініціативи Єднання»

Дата: 15-07-2022, 13:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулась третя робоча зустріч представників Західноукраїнського національного університету та університету ДЕ-МОНФОРТ (De Monfort University, Cormack Consultacy Group) у межах програми «Ініціатива Єднання».  Зустріч проводив  перший проректор Микола Шинкарик, який представив професорсько-викладацький колектив команди спеціальності «Право», до якої увійшли Костянтин Фліссак, Ганна Поперечна, Ірина Юркевич, Юлія Муравська, Тетяна Кузь. Свою програму представила директорка  навчально-наукового інститутe міжнародних комунікацій Оксана Коваль. За результатами зустрічі було визначено наступні напрямки роботи, зокрема:

створення робочих груп за напрямками: «Міжнародна економіка», «Міжнародні економічні відносини», «Право»;

обговорено доцільність створення та представлення робочої групи за напрямком «Кібербезпека»;

визначено план дій для кожної із зазначених груп.

Сторони висловили порозуміння у процесі погодження та підписання договору про співпрацю

ЗУНУ надано доступ до ресурсів університету ДЕ МОНФОРТ (бібліотека, онлайн-курси вивчення іноземної мови).

Запрошуємо зацікавлених осіб до спільної плідної співпраці на наступний етапі зустрічі.