Духовна підтримка

Дата: 15-07-2022, 16:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До Західноукраїнського національного університету завітав Архієпископ Тернопільський і Кременецький Преосвященний Нестор. Владика Нестор зустрівся із юнаками та дівчатами, які сьогодні складали вступні випробування в класичному університеті Тернополя. У цей тривожний час Владика духовно підтримав молодь та їх батьків, благословивши присутніх.

«Сьогодні Україна переживає непрості часи Усі розуміють, що війна – це не тільки зброя, танки та літаки. Ворог веде набагато страшнішу війну, ідеологічну, закликаючи українців не любити свій народ і країну.  Наша віра в Бога, в Україну, в народ – це фундамент нашої перемоги. Я тішуся, що ви вступаєте в університет, щоб здобути нові знання та сформуватися особистісно», - зазначив Архієпископ Тернопільський і Кременецький Преосвященний Нестор.

Владика поспілкувався з батьками вступників й запевнив у тому, що майбутнє України – світле й мирне.