» » Шановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Шановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Дата: 18-03-2013, 14:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 19-20 березня 2013 року в Тернопільському національному економічному університеті відбудеться Всеукраїнська наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених “Грошово-кредитне регулювання у механізмі забезпечення макроекономічної стабілізації і ефективності функціонування банківської системи України”, організатором якої є кафедра банківської справи ТНЕУ.

Конференція проходитиме в пленарному та секційному режимах. Науковий захід працюватиме за трьома секціями:

Секція 1.  Грошово-кредитне регулювання економіки України в контексті забезпечення макроекономічної стабільності.

Секція 2. Монетарна політика центральних банків світу в умовах глобалізації фінансових ринків: уроки кризи та нові виклики.

Секція 3. Ефективність функціонування банківської системи та концептуальні засади забезпечення її фінансової стійкості.

Пленарне засідання конференції розпочнеться 19 березня 2013 року в залі засідань ТНЕУ за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а, корпус № 11. Початок роботи конференції – 10.00 год.

Оргкомітет запрошує молодих науковців, аспірантів, студентів, представників банківських установ, комерційних фірм та інших організацій, чия діяльність має відношення до тематики конференції взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової конференції “Грошово-кредитне регулювання у механізмі забезпечення макроекономічної стабілізації і ефективності функціонування банківської системи України”.

З детальнішою інформацією щодо наукового заходу Ви маєте змогу ознайомитись, завантаживши прикріплений файл.

programa
Завантажити Переглянути онлайн