» » Якісна європейська освіта у ЗУНУ!

Якісна європейська освіта у ЗУНУ!

Дата: 12-08-2022, 14:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Спеціальність 292 «Міжнародні економічні відносини» - це якісна європейська освіта!

Кафедра міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету проводить підготовку висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців з міжнародних економічних відносин, здатних через інтелектуальну, соціокультурну та особистісну трансформацію, творчо реалізовувати комплексні завдання щодо захисту національних економічних інтересів України у глобальному геоекономічному просторі.

Наші випускники мають теоретичні знання та сформоване критичне мислення, володіють професійними, цифровими та комунікативними навичками, вміють безконфліктно та продуктивно працювати у командах щодо розв’язання проблем та прийняття рішень з питань розвитку світового господарства, форм та методів міжнародної економічної діяльності і співробітництва суб’єктів міжнародних економічних відносин різних рівнів, організаційно-правових форм й власності у мовах невизначеності світового розвитку.

Переваги освітньо-професійної програми:

-        50% відсотків навчання здійснюється англійською мовою;

-        студенти вивчають другу іноземну мову на вибір;

-        щороку 10 кращих юнаків й дівчат їдуть на семестрове навчання у Нідерланди (університет прикладних наук Інхолланд) за кошти Європейського Союзу;

-        викладання здійснюють фахівці, що володіють мовним сертифікатом на рівні В2 і вище;

-        студенти мають вільний доступ до бібліотечних фондів та репозитарію наших партнерів.

Контактна інформація: