» » Міжнародний менеджмент – твій успіх!

Міжнародний менеджмент – твій успіх!

Дата: 12-08-2022, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Освітньо-професійна програма «Міжнародний менеджмент», спеціальність 073 «Менеджмент» - це обрана професія, що є запорукою успішного майбутнього!

Кафедра міжнародних економічних відносин проводить підготовку фахівців у сфері діяльності міжнародних компаній, міжнародних фінансово-економічних організацій, транснаціональних корпорацій, які здатні розв’язувати складні спеціалізовані завдання через формування під час процесу навчання теоретичних знань і практичних навичок в сфері міжнародного менеджменту та їх застосування у висококонкурентному та швидкозмінному середовищі.

Переваги:

-        50% відсотків навчання здійснюється англійською мовою;

-        студенти вивчають другу іноземну мову на вибір;

-        щороку 10 кращих студентів їдуть на семестрове навчання в Нідерланди (університет прикладних наук Інхолланд) за кошти Європейського Союзу;

-        викладання здійснюють фахівці, що володіють мовним сертифікатом на рівні В2 і вище;

-        студенти мають вільний доступ до бібліотечних фондів та репозитарію наших партнерів.

Контактна інформація: