» » Відзначили переможців конкурсу «Вічна формула любові»

Відзначили переможців конкурсу «Вічна формула любові»

Дата: 18-03-2013, 14:46 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Кохання — це прекрасне почуття, що дає людям крила. Закохані несуть у світ таємничість і щастя, їх флюїди настільки сильні, що, здається, освітлюють всю планету своїм сяйвом. Любити по-справжньому не кожному дано, це дар Божий.

«Живу, щоб любити», — так може сказати дуже мало людей, бо для багатьох існування вічної любові — це всього лише черговий міф. Довести чи спростувати його мали можливість студенти ТНЕУ, які зголосилися на участь у конкурсі на краще віртуальне освідчення в коханні «Вічна формула любові».

Нещодавно підвели підсумки цього заходу і нагородили переможців. Перше місце здобула відеоробота студентки ФЕУ Вікторії Плюти, друге і третє — відеоролики студенток УНЕФ Лілії Гритчук та Юлії Місюк.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм подальших творчих успіхів і щирого кохання, яке б надихало та окрилювало.