» » Вічна пам’ять захиснику України!

Вічна пам’ять захиснику України!

Дата: 16-08-2022, 15:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щодня війна забирає життя зовсім молодих захисників, які обрали шлях свободи та боротьби за незалежність рідної землі. Академічна спільнота класичного університету Тернополя отримала сумну звістку про смерть студента юридичного факультету Західноукраїнського національного університету.

Коли ворог прийшов знищувати нашу державу, сповнений сил і патріотизму, 19-річний Владислав Ратниченко у лавах Збройних сил України боронив нашу державу та внаслідок ракетного удару загинув на Донеччині. Юнак завжди був принциповим, добрим та справедливим, вболівав за долю країни, проявляв мужність і впевненість.

Нестерпний біль і смуток у наших серцях. Його відважність і героїзм – це символ боротьби українського народу за волю та гідність.

Він пожертвував найціннішим – своїм життям. Нехай у мирі спочиває його душа, а пам’ять і слава про Владислава живе у віках.

Низький уклін вірному синові України!