Разом до перемоги!

Дата: 18-08-2022, 16:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вже 176 день поспіль відважні українці продовжують боротися із агресором, який 24 лютого розпочав повномасштабний наступ на територію нашої держави. Щодня спільнота класичного університету Тернополя об’єднує свої зусилля, аби наблизити перемогу України над ворогом.

Сьогодні приємною стала зустріч із військовими, які вручили колективу Західноукраїнського національного університету відзнаку за небайдужість та допомогу  ЗСУ, волонтерську діяльність, яку професорсько-викладацький колектив, працівники та студентство здійснюють ще з початку війни. Під час спілкування було зазначено, що без волонтерської допомоги від представників ЗУНУ бійцям було б складніше виконувати завдання. Також подяки вручили декану факультету комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ Миколі Диваку та завідувачу кафедри комп'ютерних наук Андрію Пукасу.

Перший проректор ЗУНУ Микола Шинкарик звернувся до присутніх: «Ми вдячні усім героям держави, які незламно й міцно стоять, захищаючи цілісність нашої країни. Нехай відвага та мужність, сила духу допомагають їм долати усі труднощі».

Працюючи кожен на своєму місці, ми відстоюємо нашу Україну, адже це - наш фронт, і ми не відступимо!

Слава Україні!