» » Відбулося друге організаційне засідання журі учнівської олімпіади

Відбулося друге організаційне засідання журі учнівської олімпіади

Дата: 25-08-2022, 13:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні відбулося друге організаційне засідання журі другої обласної учнівської олімпіади з питань публічного управління, місцевого самоврядування та децентралізації влади. На онлайн-засіданні були присутні члени журі, оргкомітету та запрошені особи  – представники Тернопільської обласної ради і кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету.

Порядок денний засідання включав такі організаційні питання, як: обговорення та затвердження Програми проведення Олімпіади 26 серпня 2022 року, складу експертів  Олімпіади тощо.

Голова журі, завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ, д.е.н., професор Михайло Шкільняк, члени журі та організаційного комітету бажають учасникам другої обласної учнівської олімпіади з питань публічного управління, місцевого самоврядування та децентралізації влади успіху! Хай переможуть сильніші!