1 вересня в ЗУНУ

Дата: 1-09-2022, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

День знань і початок нового навчального року у Західноукраїнському національному університеті цьогоріч особливий – без урочистостей, але із жагою до знань, цілеспрямованістю та впевненістю юнаків і дівчат у тому, що Україна вистоїть, Україна переможе, Україна розквітне. Перша пара для усіх студентів факультетів, інститутів та коледжів розпочалася із зустрічі з військовослужбовцями, волонтерами, істориками кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності, які провели вступну лекцію на тему «Національний спротив в Україні».

Особливий настрій панував в аудиторіях, адже молоді люди активно обговорювали події на передовій та ставили запитання. Цікавою була історична пералель минулого з сьогоденням, яке ставить перед нами одне завдання – перемогти й вибороти майбутнє для свого народу. Ми дякуємо усім, хто захищає нашу державу, завдячуючи кому, ми можемо здобувати освіту.

Низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя за найдорожче – Україну.

Навчаймося, працюймо, живімо заради майбутнього нашої Батьківщини!