» » Програма Четвертого Міжнародного тижня

Програма Четвертого Міжнародного тижня

Дата: 2-09-2022, 10:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті незабаром розпочнеться Четвертий Міжнародний тиждень. Захід насичений захопливими подіями, цікавими спікерами і лекторами зі всього світу.
Це поєднання освіти та наукового пошуку, особистісного розвитку та розширення світогляду, імплементації ключових міжнародних принципів та стандартів в освітнє, наукове середовище й дружні зустрічі.
Упродовж 6-9 вересня 2022 р. у класичному університеті Тернополя ви матимете змогу відвідати міжнародні дискусійні клуби, дискусійні панелі, відкриті лекції, воркшопи, міжнародну відкриту живу бібліотеку, оксфордські дебати, круглі столи, форуми тощо.
Тож мерщій ознайомлюйтеся із програмою заходу й долучайтеся до Четвертого Міжнародного тижня у ЗУНУ!

Програма українською
Завантажити Переглянути онлайн