» » Розвиваємо міжнародну співпрацю

Розвиваємо міжнародну співпрацю

Дата: 2-09-2022, 15:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулося підписання договору про співпрацю між ЗУНУ та Приватним університетом Марракеша Тенсфіт Ель-Хауз (Королівство Марокко) та договору про співпрацю між ЗУНУ та Universiapolis – Міжнародним університетом Агадиру (Королівство Марокко).

Зміцнення співпраці, налагодження взаємовідносин у науковій, освітній сферах, укріплення зв’язків та обмін досвідом між Україною та Королівством Марокко сприятиме вдосконаленню та розвитку системи вищої освіти.

Сторони домовились про реалізацію спільних навчальних, науково-дослідних проєктів та розробок, організацію та координацію спільних грантів, конкурсів, конференцій, симпозіумів.

Віримо, що співробітництво між класичним університетом Тернополя та університетами Королівства Марокко стане вагомим поштовхом до поступу вищої освіти!