Студенти обирають ЗУНУ!

Дата: 5-09-2022, 11:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Богуцька Вікторія, студентка групи ЕМЕ-11 розповідає, чому обрала «Міжнародну економіку» у Західноукраїнському національному університеті:

«Ще у школі моїм улюбленим предметом була математика, проте я мріяла пов’язати своє життя з вивченням іноземних мов. Мені завжди подобався вислів німецького письменника Й. В. Ґете «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина». Це було вирішальним фактором при виборі спеціальності навчання. Тому я вирішила здобувати фах економіста-міжнародника, оскільки це відкриває багато можливостей та шансів реалізувати себе у майбутньому, адже я зможу поєднувати вивчення іноземних мов та стати висококваліфікованим спеціалістом з економіки. Кафедра міжнародної економіки залучає студентів до міжнародних конференцій, що є прекрасною можливість проявити себе. Дізнавшись про велику кількість міжнародних програм мобільності студентів,  які дають можливість навчатись закордоном,  я із впевненістю обрала спеціальність «Міжнародна економіка». Вірю, що обравши ЗУНУ, я зробила правильний вибір!»