До Дня читання книг

Дата: 6-09-2022, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні, у день читання книг, у бібліотеці ім. Л. Каніщенка ЗУНУ спробували довести, що читання книг – це велика духовна цінність та водночас насолода і відпочинок.

Модератором заходу виступила завідувачка читального залу для студентів Ірина Любезна, яка спробувала розкрити зміст значення книги, як «джерела знань»; розповідала як розвинути уміння правильно читати книги та бажання користуватися посібниками для збагачення свої знань. Так як студенти першого курсу вперше відвідали бібліотеку, то принагідно дізналися як користуватися науковими виданнями і періодикою читального залу для студентів.

Учасники заходу, а саме студенти груп ФБСТ-11, ПДТ-11, ГРСТ-11, ФКСТ-11  також мали можливість дізнатися більше цікавих фактів про книги та читання. Адже перечитуючи цікаву книжку  кожен раз знаходимо в ній щось нове, захопливе, вражаюче.

Правду кажуть, що золото добувають із землі, а знання — із книги.

Отож, шануймо, бережімо, читаймо книги, бо у них мудрість, розум, знання людства, які створювалися впродовж тисячоліть. Книга – найбільший винахід людства.

І пам’ятаймо, що книга – це порадник, який мовчить, але якого потрібно ще вміти прочитати.