» » Гамірно в студентських аудиторіях!

Гамірно в студентських аудиторіях!

Дата: 7-09-2022, 18:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні особливий день в університеті – більше 2 тисяч першокурсників розпочали навчання в Західноукраїнському національному університеті. Юнаки і дівчата заповнили аудиторії щирими емоціями, новими ідеями та прагненнями здобувати сучасні знання. Хоча навчання відбувається в тривожний час для України, життя перемагає смерть, світло – темряву. Ми працюємо та навчаємося, аби Україна майбутнього була прогресивною та незалежною. Молодь захопливо спілкувалася з викладачами, більше дізнавалася про університет та його можливості. Студенти, які проживають у гуртожитку, вже встигли знайти нових друзів та створити затишок у кімнаті.

Із захопленням першокурсники екскурсують студмістечком, ходять корпусами, розглядають аудиторії, знайомляться із викладачами та одногрупниками, відпочивають у лаунж-зонах університету та куштують смаколики у їдальнях. Тут їм усе в новинку: розклади, навчальні аудиторії, професори.

Юнаки та дівчата наповнюють університет особливою та новою атмосферою, свіжими думками.

Віримо у те, що навчальний рік завершиться успішно та мирно!