Вічна і світла пам'ять!

Дата: 9-09-2022, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Жорстока війна росії проти України забирає життя молодих воїнів-патріотів, які обрали шлях захисту своєї землі.

Колектив класичного університету Тернополя отримав сумну звістку, що 21 серпня у Миколаївській області загинув випускник факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету - 27-річний Григорій Ніколайчук. Мужній герой у 2015 році вступив до лав Нацгвардії, а 26 лютого 2022 року став добровольцем, аби відстоювати державну самостійність та незалежність.

Боротьба за мирне майбутнє забирає найкращих громадян нашої держави. Університетська спільнота висловлює щирі співчуття рідним у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього й наші молитви полегшать гіркоту втрати…

Герої не вмирають, вони назавжди у наших серцях.

Вічна і світла пам'ять!