» » Зустріч студентів із менеджером соціально-інвестиційного відділу

Зустріч студентів із менеджером соціально-інвестиційного відділу

Дата: 20-09-2022, 13:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася зустріч студентів ОП «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Графічний дизайн» із Василем Капустинським, випускником бакалаврату спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності».

У межах вивчення дисципліни «Корпоративна культура»  (керівник курсу - доцент Надія Білик) другокурсники довідалися про особливості формування корпоративної ідентичності компанії «Контінентал Фармерз Груп», де працює випускник класичного університету Тернополя.

Із ґрунтовної розповіді доповідача, юнаки та дівчата пізнали історію бізнесу, особливості корпоративної політики, основні напрями роботи компанії. На згадку про спілкування, менеджер соціально-інвестиційного відділу Василь Капустинський презентував студентам ручки із брендовою символікою та запросив молодь до реалізації спільних проєктів.

Приємно, що такі зустрічі є традиційними на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету.