Другий день роботи 12 Міжнародної конференції «Передові комп’ютерні інформаційні технології»
Упродовж другого дня роботи 12 Міжнародної конференції «Передові комп’ютерні інформаційні технології» ACIT’2022 було заслухано 39 доповідей у чотирьох секціях:
1) Штучний інтелект і когнітивні системи (Artificial Intelligence and Cognitive Systems);
2) Інформаційні технології в освіті (Information Technology in Education);
3) Обчислювальний інтелект і математичне моделювання (Computational Intelligence and Mathematical Modelling);
4) Інформація в економіці та менеджменті (Information in Economy and Management).
Також відбулося представлення робіт переможців конкурсу ІТ-проєктів, випусників зимових ІТ-шкіл факультету комп’ютерних інформаційних технологій. Фінал проходив у червні 2022 року у Тернополі. Студенти представляли свої проєкти для учасників заходу англійською мовою.
Про «Створення власної NFT-колекції та публікації її на маркетплейсi» говорив студент першого курсу спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Андрій Руснак. NFT – це цифровий або фізичний актив, який створений на основі технології блокчейну, що дає повне право власності на цей актив. На основі проведених досліджень створено колекцію із 7777 українських бойових гусаків та опубліковано її на найкращому маркетплейсi (marketplace).
Вікторія Савченко, студентка першого курсу спеціальності «Кібербезпека», представила проєкт «Методи пошуку оберненого елемента за модулем», який був виконаний під керівництвом доцента кафедри кібербезпеки Ігоря Якименка.
Студентка Тетяна Пукас презентувала мобільний додаток «Музеї Тернополя» (краєзнавчий, художній і політичних в’язнів), який був розроблений під час навчання у зимовій ІТ-школі. Керівник проєкту – доцент кафедри комп’ютерних наук Андрій Мельник.
Проректор Католицького університету у Ружомберку, заступник голови локального організаційного комітету, проректор, др. Мартін Тарай відзначив високу якість представлених програм та високий рівень підготовки українських студентів. Співголова конференції, декан факультету комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ, професор Микола Дивак вручив призи переможцям на подальший розвиток їх проєктів.