» » Тренінг з надання першої домедичної допомоги

Тренінг з надання першої домедичної допомоги

Дата: 28-09-2022, 16:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У відділі творчої самореалізації та виховання Західноукраїнського національного університету відбувся тренінг з надання першої допомоги за участю інструкторів Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Студенти  групи ПС-12 соціально-гуманітарного факультету, небайдужі до власної та суспільної безпеки,  ознайомилися із комплексом необхідних заходів, які потрібно надати людині до моменту приїзду кваліфікованих медичних працівників.

«Відтепер ми добре знаємо базові принципи огляду постраждалих та початковий алгоритм дій. У разі необхідності зможемо надати невідкладну допомогу та зберегти здоров’я і життя наших близьких, - зазначила студентка Анастасія Бойчук, - від тренінгу залишилися дуже яскраві, позитивні враження, а найголовніше - навички, мета яких - не розгубитися, не нашкодити і правильно допомогти».