» » Акція «Подаруй книгу бібліотеці»

Акція «Подаруй книгу бібліотеці»

Дата: 29-09-2022, 11:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До Всеукраїнського дня бібліотек працівники центру працевлаштування та зв'язків з випускниками Західноукраїнського національного університету Ярослав Карпик та Зіновій Кривий поповнили бібліотечний фонд найціннішим скарбом для духовного зростання людини – книгами, а саме: іноземною та вітчизняною літературою.

До акції «Подаруй книгу бібліотеці» також долучилася випускниця класичного університету Тернополя Таміла Карпик, яка  працює у галузі міжнародних відносин, євроінтеграції, у посольстві України у Вашингтоні, Офісі зв’язку НАТО та Апараті Ради національної безпеки і оборони України.

Нагадуємо, що дарування книг – це не благодійність, це акт культурного збагачення і цивілізованості особи та суспільства. Колектив бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ дякує усім, хто долучається до хорошої справи!