Нові віхи співпраці

Дата: 30-09-2022, 16:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Нашими найбільшими конкурентами є ми самі», - так вважає Шейн Рей Мартін - експерт з ведення кризових та бізнес-перемовин, керівник відділу продажів Американського інституту перемовин (ANI), з яким нещодавно мала нагоду спілкуватися директорка навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету Оксана Коваль.

Американський інститут перемовин є міжнародною консалтинговою компанією, яка спеціалізується на навчанні щодо застосування перемовин у різноманітних сферах.

Під час зустрічі сторони обговорили концепцію партнерства, домовилися про співробітництво у руслі організації спільних заходів, підписання угоди про співпрацю та доєднання тренерів Американського інституту перемовин до команди викладачів програми «Психологія перемовин та медіація».