» » Відбулося засідання Вченої ради

Відбулося засідання Вченої ради

Дата: 30-09-2022, 17:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя відбулося засідання Вченої ради.

Звертаючись до присутніх, ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий сказав: «Війна триває. Вже 219-ий день український народ відважно протистоїть ворогу. Ми радіємо успіхам Збройних сил, оплакуємо втрати, й розуміємо, наскільки важливо підтримувати країну зсередини. Продовжуємо навчання, пристосовуючись до непростих умов сьогодення, проводимо заняття, працюємо, навіть в укриттях, під час повітряних тривог. Це показує, наскільки ми, українці, стійкі і незламні!

Платон сказав: «Важкі часи народжують сильних людей. Сильні люди створюють хороші часи». Я вірю у перемогу України й вірю у її відродження!»

У ході засідання Вченої ради класичного університету Тернополя ректор вручив нагороди:

почесний професор університету – Дацківу Ігорю Романовичу;
почесний працівник університету – Білан Наталії Анатоліївні, Тирик Стефанії Романівні, Кривому Зеновію Івановичу, Турчин Оксані Романівні;
атестати професора – Касянчуку Михайлу Миколайовичу, Сидорович Олені Юріївні;
атестати доцента – Гомотюк Вікторії Олександрівні, Войтенку Олексію Миколайовичу, Івановій Анні Миколаївні;
диплом доктора філософії – Ірині Юркевич.

Вітаємо усіх й бажаємо високих звершень на благо рідного університету та України!

Порядок денний був насиченим. Члени Вченої ради розглядали багато питань щодо життєдіяльності університету.