» » Конференція від Балтійської Програми Університетів

Конференція від Балтійської Програми Університетів

Дата: 3-10-2022, 16:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Працівники відділу міжнародних зв’язків Західноукраїнського національного університету взяли участь у конференції, організованою Балтійською Програмою Університетів (The Baltic University Programme – BUP). Захід був присвячений інтернаціоналізації, стійкості та гарантіям якості у співпраці та роботі університетів.

З 87 університетами-учасниками BUP є однією з найбільших і найбільш динамічних університетських мереж у всьому світі. Протягом 31 року BUP об’єднує та підтримує колег, дослідників і студентів, пропонуючи та роблячи внесок у платформу для співпраці, пов’язаної зі сталим розвитком у регіоні Балтійського моря. Ця конференція є чудовою нагодою для подальшої роботи, шляхом створення та розвитку нових контактів та зміцнення чинних, продовження інтернаціоналізації та надання можливості дізнатися більше про BUP.

Принагідно вітаємо із 31-ою річницею з дня створення Балтійської Програми Університетів.