» » Засідання студентського наукового гуртка «Банківський аналітик»

Засідання студентського наукового гуртка «Банківський аналітик»

Дата: 4-10-2022, 16:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні, 4 жовтня відбулося організаційне засідання студентського наукового гуртка «Банківський аналітик», кураторами якого є к.е.н., доцентка Галина Забчук та к.е.н., доцентка Ольга Іващук.

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету ретельно та виважено підходить до навчання студентів, адже чітко розуміє, що у банківських установах мають працювати спеціалісти, здатні розібратися у складних економічних процесах, прийняти об’єктивні рішення на основі результатів аналізу загальноекономічних факторів.

У ході зустрічі було представлено та затверджено план проведення наукових і науково-технічних заходів на 2022-2023 навчальний рік. Також під час засідання студенти познайомилися із новими  учасниками гуртка та обрали Катерину Зубик, студентку групи ФБС-21 головою гуртка.