» » Відбудеться міжнародний ярмарок ErasmusDays

Відбудеться міжнародний ярмарок ErasmusDays

Дата: 4-10-2022, 17:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра обліку і оподаткування факультету фінансів та обліку запрошує всіх охочих долучитися до міжнародного ярмарку ErasmusDays, партнера Західноукраїнського національного універистету Université Grenoble Alpes (Франція). Захід приурочений англомовним програмам навчання у Université Grenoble Alpes та докторським дослідженням.

Онлайн-подія відбудеться у четвер, 13 жовтня 2022 року, з 17:30 до 19:30 год (за часом у Франції (UTC+2)‎) англійською мовою.

Учасники дізнаються про Université Grenoble Alpes, академічні докторські програми та матимуть змогу поспілкуватися із іноземними викладачами.

У ході проведення ярмарку будуть представлені програми навчання для різних освітніх ступенів за такими напрямками:

- інженерно-фізичний;

- комп'ютерні науки;

- біологія та хімія;

- економіка та маркетинг;

- право та політологія.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням:

erasmus-days-programmes-in-english.pdf
Завантажити Переглянути онлайн