» » Екологічна школа публічного управління сталим розвитком

Екологічна школа публічного управління сталим розвитком

Дата: 6-10-2022, 13:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Західноукраїнський національний університет реалізовує концепцію «Зеленого університету». У межах цього на кафедрі менеджменту, публічного управління та персоналу (факультет економіки та управління) функціонує Екологічна школа публічного управління сталим розвитком. Цьогоріч навчання «Карпати-2022»  проходило упродовж 30 вересня – 2 жовтня 2022 року для студентів освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

У рамках школи молодь спільно з гарантом освітньої програми, професором Григорієм Монастирським провели екологічний квест «Глобальні цілі сталого розвитку ООН», інтерактивний пленер «Інклюзивність в організації екологічної стежки: бар’єри реалізації», форсайт-лабораторію «Використання екологічного потенціалу громади».

Локації — природоохоронні та культурно-історичні об’єкти Хустського й Мукачівського районів Закарпатської області та Калуського й Івано-Франківського районів Івано-Франківської області.

Учасники зазначають, що після перемоги, у місті Мелітополі Запорізької області спільно з Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного буде обов’язково проведена Екологічна школа публічного управління сталим розвитком «Черешнева Україна».

Віримо у Збройні сили України!