» » Старт проєкту "Норвегія - Україна"

Старт проєкту "Норвегія - Україна"

Дата: 11-10-2022, 17:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Розпочався осінній семестр з професійної перепідготовки та соціальної адаптації ветеранів війни та членів їх сімей у Тернополі та Бережанах!

Західноукраїнський національний університет у співпраці із ГО «Освітні та соціальні інновації» проводитиме навчання ддля ветеранів війни та членів їх родин протягом трьох місяців за спеціальністю «Підприємництво».

Під час заходу проректор з науково-педагогічно роботи (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк та представник відділу Міністерства ветеранів у Тернопільській області, привітали учасників та розповіли про особливості навчання, перспективи та успіхи випускників.

Голова ГО «Освітні та соціальні інновації» Роман Кулик побажав слухачам успішного та результативного семестру! Випускниця Галина Сапеляк поділилася своїм враженням від навчання та здобутками.

Проєкт реалізується в партнерстві із The International Foundation for Social Adaptation, Університетом Норд та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії.

Вітаємо слухачів із початком навчання, бажаємо професійного й особистісного розвитку та підкорення нових вершин!