» » Посвята у студенти першокурсників юридичного факультету ЗУНУ

Посвята у студенти першокурсників юридичного факультету ЗУНУ

Дата: 11-10-2022, 19:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно для першокурсників юридичного факультету влаштували незабутнє свято - посвяту у студенти Західноукраїнського національного університету. Цьогоріч тема святкування – «Машина часу».
Головну частину дійства провели на даху корпусу юридичного факультету, де на червоній доріжці декан юридичного факультету Сергій Банах разом із заступниками та студентським активом гучними оплесками і теплими словами вітали юнаків та дівчат.
У кожних 10 груп були свої теми: античні держави, Київська Русь, Галицько-Волинське князівство, козаччина, Україна 18 століття, Доба УЦР, Україна 60-х років ХХ століття, проголошення Незалежності, Євромайдан та Україна майбутнього.
За історією свята хтось із минулого викрав присягу у студента юридичного факультету, щоб в України не було майбутнього, а завданням молоді було пройти всі квести, зібрати номерний знак авто на якому викрали головний атрибут, і вже тоді стати повноправними першокурсниками ЮФ.
Студенти мали нагоду продемонструвати свої навички роботи у команді, адже лише разом вони змогли пройти усі випробування, представити свою історичну епоху, скласти присягу і насолодитися спілкуванням із новими друзями. Щасливі усмішки та енергія панувала серед студентів, а легка й невимушена атмосфера стала запорукою гармонійного свята.

Вітаємо першокурсників у дружній родині юридичного факультету ЗУНУ. Ви народжені перемогати, тому підкорюйте вершини професійної майстерності, наукових звитяг, впевнено крокуйте назустріч мріям, будьте гідними патріотами України!