» » Відбудеться VІІ Науково-практична конференція «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі»

Дата: 19-10-2022, 10:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Факультет економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує до участі у  VІІ Науково-практичній конференції студентів та молодих учених з міжнародною участю «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі», яка розпочне свою роботу 21 жовтня 2022 року о 10:00 год, на онлайн платформі ZOOM.

Спікери пленарного засідання:

• Ілля Новіков - керівник проєктів організаційного розвитку компаній, бізнес-консультант (м.Київ), доповідь «Трансформаційні процеси вітчизняного бізнесу в умовах воєнного стану та турбулентиних змін».
  • Любов Китинська - експертка з фінансових питань, консультант Центру підтримки підприємництва Дія.Бізнес(м.Тернопіль), доповідь «Молодіжне підприємництво: як розпочати власну справу?»

Долучайтеся!