» » Професор ЗУНУ - лауреат конкурсу «Молодий вчений року»

Професор ЗУНУ - лауреат конкурсу «Молодий вчений року»

Дата: 20-10-2022, 16:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Доктор економічних наук, професор кафедри обліку і оподаткування факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету Володимир Муравський – лауреат Всекраїнського конкурсу  «Молодий вчений року» у номінації  «Облік й оподаткування».

15 жовтня 2022 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців.  Організатор конкурсу - Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Основна місія - публічно визнати та відзначити інноваційних і продуктивних учених, інженерів та дослідників України, які виявили потенціал та творчі здібності, щоб бути професіоналами в окремих галузях знань, сферах діяльності, наукових дослідженнях та науці.

Пишаємося, що професор класичного університету Тернополя здобув вагому перемогу. Бажаємо Володимиру Васильовичу подальших творчих успіхів у науковій та педагогічній роботі!