» » Конференція «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі»

Дата: 24-10-2022, 10:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно на факультеті економіки та управління відбулася VІІ Науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі». Із вітальним словом до учасників звернувся проректор з наукової роботи ЗУНУ Зеновій-Михайло Задорожний, декан Віктор Островерхов, завідувачі кафедр факультету економіки та управління, представник міжнародного організатора конференції Анетта Зелінська. Жваву дискусію викликали доповіді спікерів пленерного засідання Іллі Новікова (керівника проєктів організаційного розвитку компаній, бізнес-консультанта, м.Київ) та Китинської Любові (експертки з фінансових питань, консультантки Центру підтримки підприємництва Тернопіль. Дія.Бізнес).

На пленарному засіданні роботу студентських наукових гуртків ФЕУ представили: Анастасія Каплун із доповіддю «Інтернет-меми, як засіб маркетингових комунікацій», Мар’яна Загородна  «Перспективи розвитку українського аграрного бізнесу в умовах воєнного стану»; Любов Миколайчик «Соціальне підприємництво як сучасний тренд бізнесу», Алла Кремезь «Вплив війни на викривлення в розподілі доходів», Анастасія Ліпецька «Діджиталізація процесів аналізу зернових ринків», Софія Мохната «Особистий бренд: траєкторія створення і ефектів», Святослав Василишин «Особливості функціонування органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану», Діана Войтко «Інструменти підтримки бізнесу в умовах воєнного стану», Софія Синиця «Прояви бренд менеджменту у соціальних мережах».