» » Співпраця навчально-наукового інституту комунікацій з Кіотським університетом

Співпраця навчально-наукового інституту комунікацій з Кіотським університетом

Дата: 25-10-2022, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Введення японського досвіду використання східної моделі перемовин у міжнародну магістерську освітню програму «Психологія перемовин та медіація» стане ще одним цікавим пазлом для складення загальної картини якісної підготовки майбутніх фахівців.

Нещодавно відбулася зустріч директора навчально-наукового інституту комунікацій класичного університету Тернополя Оксани Коваль із професором Кіотського університету (Японія) Вільямом Бабером.

Надзвичайно тепле спілкування та чудові результати домовленості про співпрацю.

Вже у першій декаді листопада, викладачі та студенти ЗУНУ, які долучені до програми «Психологія перемовин та медіація», отримали запрошення на «The second Bi-annual Negotiation Conference-2022», яка проводиться двічі на рік у Кіотському університеті. Мета заходу - об’єднати дослідників, викладачів та практиків з перемовин, тренерів, а також магістрів і докторантів з усього світу, які цікавляться темою перемовин. Цього разу заплановано виступи спікерів з Японії, Німеччини, Данії та Італії.