» » Підписано меморандум із компанією «Наукові Публікації»

Підписано меморандум із компанією «Наукові Публікації»

Дата: 25-10-2022, 12:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулося підписання меморандуму про співробітництво між юридичним факультетом Західноукраїнського національного університету та компанією «Наукові Публікація».

Консалтингова компанія «Наукові Публікації»  - лідер  у сфері наукометрії та науки. Вже багато років вони надають унікальні та якісні посередницькі науково-публікаційні послуги ученій спільноті. Компанія постійно підтверджує свою відмінну репутацію завдяки успішно реалізованим дослідницьким проєктам та співпрацею із закладами вищої освіти.

Декан юридичного факультету Сергій Банах зазначає: «Це партнерство надає нові можливості для розвитку у сфері освіти, науки та досліджень, адже ми домовилися обмінюватися інформацією, проводити спільні заходи: семінари, конференції та вебінари,  організовувати програми і курси для здобувачів освіти та  реалізовувати проєкти».