Гостьова лекція Ігоря Лимана

Дата: 25-10-2022, 16:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчально-науковий інститут міжнародних відносин Західноукраїнського національного університету продовжує проєкт #OpenLectureSpace.

У межах наукової співпраці та обміну досвідом між університетами 26 жовтня о 16.00 год відбудеться гостьова лекція із Ігорем Лиманом - доктором історичних наук, професором, завідувачем кафедри історії та філософії, координатором міжнародної діяльності Бердянського державного педагогічного університету, заслуженим працівником освіти України.

Поговоримо про невигадані сюжети з історії консульських установ портового міста Бердянськ.

У ХІХ – на початку ХХ ст. у портовому місті Бердянськ функціонували консульські представники півтора десятка іноземних держав. Хто були ці консули? Які функції виконували? Яку роль відігравали у зв’язках українських земель зі світом? Відповіді на ці та багато інших питань можна буде отримати під час гостьової лекції.

Долучайтеся й дізнавайтеся більше про історію міжнародних відносин і дипломатії, комерційної дипломатії і діяльності консульських установ іноземних держав, акредитованих в Україні!

Zoom ID: 328 441 3912