» » Долучайся до творчих колективів ЗУНУ!

Долучайся до творчих колективів ЗУНУ!

Дата: 26-10-2022, 10:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив відділу творчої самореалізації та виховання Західноукраїнського національного університету запрошує студентів приєднатися до великої творчої родини.

Якщо ти хочеш бути учасником мистецької, концертної діяльності, бути задіяним у зйомках телевізійних проєктів, стань частинкою творчих колективів класичного університету Тернополя:

Хор «WUNU voice» - постійний учасник святкових імпрез університету та багатьох міських урочистостей.
Художній керівник Мирослава Василівна Бурик +380686404850

Театр пісні «Для тебе» - колектив, що реалізує музичні вистави, які із захватом відвідують тисячі тернополян.
Художній керівник Алла Іванівна Бінцаровська +380979888646

«InToNatzia» - відомий гурт, який завойовує серця багатьох шанувальників сучасного вокального мистецтва.
Художній керівник Алла Іванівна Бінцаровська +380979888646

Студія сучасної хореографії «TNG dc» - яскравий, колоритний колектив університету, чемпіони світу Dance World Cup.
Художній керівник Любов Йосипівна Борисяк +380682310603

Гурти «Етноріка» та «Галичанка» - вокальні формації, що поєднують українську поп-музику з елементами фолку.
Художній керівник Мирослава Василівна Бурик +380686404850

Ансамбль мажореток «Леді Vi» - це бездоганне поєднання хореографії, гри на ударних та вишуканого образу.
Художній керівник Михайло Федорович Віятик +380973707970

Поетична студія "Весна" - проєкт, в якому любов до поезії поєднують з творчими експериментами та перевтіленнями.
Художній керівник Борис Богданович Салабчук +380632738756

Приходь у відділ творчої самореалізації та виховання (1 корпус, каб.2), телефонуй за вказаними телефонами та приєднуйся до нас у соцмережах @creation_studio_zunu

Саме у команді креативних людей «Creation studio», зможеш проявити себе, вдосконалити мистецькі здібності і знайти нових друзів!