» » Зустріч із досвідченими практиками у правоохоронній сфері

Зустріч із досвідченими практиками у правоохоронній сфері

Дата: 27-10-2022, 11:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно студенти юридичного факультету Західноукраїнського національного університету спілкувалися із досвідченими практиками у правоохоронній сфері – регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Оленою Коваленко та старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності УДПЛ Національної поліції України Катериною Грабчук.

Учасники зустрічі обговорили правовий статус та особливості діяльності регіональних координаторів взаємодії з громадськістю, дізналися про пілотні та пріоритетні проєкти Національної поліції, що зараз активно впроваджуються, зокрема: «Custody Records», що покликаний запобігати порушенню прав людини в ізоляторах тимчасового тримання та територіальних підрозділах поліції.

Такі зустрічі вже стали доброю традицією.  Щиро дякуємо гостям та сподіваємося на подальшу співпрацю й поглиблення зв’язків між представниками теорії та практики юриспруденції.